skip to Main Content

Vi tilstreber et godt psykososialt arbeidsmiljø, hvor både arbeidstakere og arbeidsledere trives med arbeidet og det sosiale fellesskapet, hvor den enkelte kan mestre tilrettelagte og forutsigbare arbeidsoppgaver, hvor inkludering og tilbakemelding er en viktig del av hverdagen.

Våre ansatte er unikt opptatt av å forbedre den enkeltes livssituasjon.

Arbeidsledere:
Tlf: 56 30 41 80

Administrasjon:

68834292_789418281476196_2272588331571216384_n

Kristian Nygaard
Daglig leder
Tlf: 56 30 41 80
Mob: 95 11 13 01
Epost: kristian@asvoen.no

68694363_478284822904058_7460088709723979776_n

Fredrik Lihaug
Nestleder
Mob: 99 20 62 21
Epost: fredrik@asvoen.no

randi-bilde

Randi R. Solheim
Attføringsleder
Mobil: 92 25 01 92
Epost: randi@asvoen.no

Attføring - Avdeling OS:

aleksander

Aleksander Ulseth Grener
Veileder / Kantine
Mobil: 45 04 10 90
Epost: aleksander@asvoen.no

Helena

Helena Sivcevic
Veileder / AFT
Mobil: 920 53 195
Epost: helena@asvoen.no

default-avatar

Monica Rød
Arbeidsleder / VTA
Mobil: 92 24 91 90
Epost: monica@asvoen.no

Attføring - Avdeling Fusa

70846127_2335292060054083_7375864650157522944_n

Gunn Tove Rød
Veileder / VTA
Mobil: 466 37 060
Epost: gunn@asvoen.no

Arbeidsledere - Avdeling OS:

kjetil

Kjetil Øvredal
Arbeidsleder / Produksjon
Mobil: 92281194
Epost: kjetil@asvoen.no

68840038_2426330454279064_2819904758653911040_n

Elisabeth Aga
Arbeidsleder / Produksjon:
Mobil: 92 48 21 91
Epost: elisabeth@asvoen.no

inger

Inger Johanne Prestvold
Arbeidsleder / Produksjon
Mobil: 92 26 01 85
Epost: inger-johanne@asvoen.no

default-avatar

Hugo Hjelle
Arbeidsleder / Produksjon
Mobil: 92 28 11 98
Epost: post@asvoen.no

bjorn-hugo

Bjørn Hugo Smith
Arbeidsleder / Lakk
Mobil: 92 25 11 96
Epost: bjorn@asvoen.no

snekker

Kristian Andersen
Arbeidsleder / Produksjon
Mobil: 92 43 21 89
Epost: snekkerandresen@asvoen.no

Benedykt Wilkowiecki

Benedykt Wilkowiecki
Arbeidsleder / CNC Teknikker
Tlf: 48 84 05 34
Epost: benedykt@asvoen.no

Arbeidsledere - Avdeling FUSA:

71697801_366730010903059_5961207924431781888_n

Gottfred Eide
Arbeidsleder / Produksjon
Mobil: 466 37 058
Epost: goei@asvoen.no

70424152_1441262426029830_6827368855120117760_n

Svein Håland
Arbeidsleder / Produksjon
Mobil: 466 37 145
Epost: svein@asvoen.no

246701147_967320563998612_4489523383759876183_n

Martin Taranger
Assistent
Mobil: 986 64 559

Kantine:

71841337_513934262502822_3006172709982830592_n

Rita Søfteland
Arbeidsleder / kantine
Telefon: 56 57 50 05
Epost: kantine@asvoen.no

Back To Top